Wszystkie płyty są produkowane na indywidualne zamówienie klienta, nigdy nie są produkowane z wyprzedzeniem. Dzięki temu nasze płyty posiadają wymagane przez klienta cechy.
 

Zamówienia

Zamówienie można składać na adres e-mail znajdujący się w zakładce kontakt na naszej stronie www.arcybeton.pl (po wcześniejszym kontakcie z naszym działem handlowym), telefonicznie lub osobiście w biurze naszej firmy znajdującym się pod adresem ul. Witosa 1, 56-200 Góra

Realizacja

Czas realizacji zamówienia wynosi 7 dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie. Czas realizacji może być inny w przypadku dużych zamówień lub zamówień płyt w innych kolorach niż proponowane (czas realizacji jest ustalany indywidualnie w momencie składania zamówienia). Towar jest dostarczany przez nasz zespół, który jest odpowiednio przeszkolony pod tym kątem, za pośrednictwem cenionych na rynku firm kurierskich posiadających doświadczenie w transporcie tego typu produktów. Istnieje również opcja odbioru własnego z naszych magazynów w Górze lub Wrocławiu (po dokładnym ustaleniu daty i godziny).

Płatności

W przypadku dostawy za pośrednictwem kuriera bądź dostawy naszym transportem wymagane jest 100% przedpłaty. W przypadku odbioru własnego z naszych punktów z Góry lub Wrocławia wymagane jest 30% przedpłaty. Pozostała część należności powinna być uregulowana w gotówce w momencie odbioru płyt.

Reklamacje

Reklamacje mogą dotyczyć:

•    Uszkodzenia płyt podczas transportu
•    Dostarczenia nieodpowiedniego produktu względem złożonego zamówienia.
•    Wad produktu które ujawniły się  podczas montażu lub po zamontowaniu (przechowywanie, pielęgnacja i montaż płyt muszą być wykonywane ściśle według wytycznych producenta zawartych w karcie technologicznej produktu i wykonane muszą być zgodnie ze sztuką budowlaną. W przypadku niewłaściwego przechowywania lub doboru nieodpowiednich klejów które mogą spowodować pęknięcia czy też przebarwienia, użycia nieodpowiednich kotew czy sytemów montażu, uszkodzeń mechanicznych powstałych wskutek nie zachowania odpowiedniej ostrożności produkty nie podlegają reklamacji)

    Arcybeton jest odpowiedzialny za zachowanie najwyższej jakości wytwarzanego i sprzedawanego produktu a także za jego transport (gdy jest transportowany przez nas bądź firmę kurierską na nasze zlecenie. Nie odpowiadamy za transport wykonywany przez klienta, bądź firmę, której klient zlecił usługę transportu).

    Uszkodzenia płyt prosimy zgłaszać niezwłocznie po ich otrzymaniu naszemu pracownikowi dostarczającemu towar bądź pracownikowi firmy kurierskiej dostarczającej towar.

W przypadku dostarczenia produktu niezgodnego z zamówieniem prosimy o zgłoszenie tego faktu w ciągu 3 dni roboczych. Koszt zwrotu towaru wynikającego z niewłaściwie złożonego zamówienia ponosi kupujący.

Prosimy o wzięcie pod uwagę swoich warunków budowy, które mogą spowodować brak możliwości lub ograniczenia w montażu płyt z betonu architektonicznego (np. stanu technicznego ścian na których mają być montowane, wilgoci ścian, nieszczelnych instalacji wodnych, grzewczych, nieszczelnych rynien w pobliżu miejsca zakładanego montażu, działania bardzo wysokich temperatur itp) czy też wpłynięcia na jakość i wytrzymałość płyt (np. lokalizacja budowy narażona na silne drgania spowodowane pracującymi w obiektach czy tez w niedalekiej odległości ciężkimi maszynami powodującymi drgania, lokalizację budowy narażonej na drgania spowodowane ponadnormatywnymi wstrząsami wywołanymi tąpnięciami w wyrobiskach górniczych, kontakt ze środkami chemicznymi itp.). Wszystkie prace montażowe muszą być wykonywane według norm budowlanych ogólnie przyjętych w Polsce.