ARCYBETON jest polskim producentem betonu architektonicznego. Specjalizujemy się w tworzeniu płyt betonowych w oparciu o własną technologię produkcji i indywidualną mieszankę, wypracowaną przez zespół specjalistów. To wszystko sprawia, że płyty betonowe oferowane przez nas są trwałe i mają najwyższą jakość

Dzięki betonowym płytom dekoracyjnym marki ARCYBETON Państwa wnętrza zyskają nowoczesny i wyjątkowy wystrój. Są odporne na mróz, wodę czy ścieranie. Bez żadnego ryzyka wykorzystacie je Państwo również na zewnętrznych elewacjach. Niezależnie od panujących warunków nasze płyty z betonu architektonicznego to gwarancja długoterminowego utrzymania zamierzonego efektu dekoracyjnego.

Jesteśmy zespołem młodych ludzi, dla których beton architektoniczny jest prawdziwą pasją i częścią naszego życia. Pomimo wypracowanych technik i technologii, ceniąc sobie nowoczesny design i wzornictwo, nie zamykamy się na nowe wyzwania i inspiracje. Jesteśmy również otwarci na naszych Klientów. Beton architektoniczny tworzymy dla Państwa.

Jesteśmy bezpośrednim producentem płyt z betonu architektonicznego. Dlatego oferujemy je Państwu w najlepszych cenach na rynku. Kupując u producenta - nie przepłacasz!

Zapraszamy do przejrzenia naszej oferty i składania zamówień za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego w zakładce "KONTAKT".

Do zobaczenia
Zespół ARCYBETON